yat tasarimi

yat tasarımı

“Biz sadece yat dekorasyonu ve tasarımcıları değiliz; Bizler rüya üreticisiyiz.”

“Performans, konfor ve kaliteye ilişkin beklentileri karşılamak, gelecek için sorunsuz yayılmak.”

Bu sözü yerine getirmek için her gün ödün vermeden  sınırlarımızı aşmaya çalışıp, müşterilerimizin hayallerini gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Bu taahhüt, mükemmel müşteri hizmetleri ile birleşince, yatlarınızda kaliteli geçireceğiniz zamanların sınırlarını kaldırıyor.

Mimari tasarım ofisi| maccreative , uluslararası firmalar ile yaptığı konsorsiyum ile hayata geçirdiği macmarine yat dekorasyon markasını kurduğundan bu yana farklı deneyimler yaratmaya başlamıştır.

Ana salonlardan kamaralara, ana süitlerden vip alanlara kadar, en yüksek standartlara göre özel yapılmış iç mekanlarla sizlerin taleplerini yanıtlamak istiyoruz.

Dünyanın en iyi iç mekan tasarımcıları ile yakın işbirliği içinde çalışmak, size yatlarınızda tamamen kişiselleştirilmiş bir tasarım yaratma imkanı verecektir. Muhteşem cam merdivenlerden çağdaş yaşam alanlarına kadar özelleştirilmiş detaylar  ile zarifliği, kaliteyi ve konforu artıracak yat dekorasyonunu detaylarda yaşayıp , hissedeceksiniz.

Tercihlerinizde  minimalist , avant-garde, yada hayal ettiğiniz tarzın seçimini yapmanız ile başlayan süreçte, sonucunu konforlu, konvansiyonel çözümlere ulaştırmak macmarine için geleceği yapılandırmaktır.

21/07/2017